Rustykalne ramy

UWAGA

Proszę zapoznać się z poniższymi informacjami, oraz udzielić za pośrednictwem formularza kontaktowego ewentualny brak zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych q celu realizacji zamówienia takich jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, ewentualny nr konta w celu zwrotu pieniędzy, 

 

W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym "RODO") chciałbym poinformować państwa o tym jak przetwarzane są Wasze dane osobowe na stronie:

 

1.Administratorem danych osobowych  jest Renomix Paweł Możdżeń

 

2. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu: 

- zawierania umów sprzedaży drogą internetową, 

- umożliwienia realizacji usług pocztowych 

- przeprowadzania transakcji finansowych drogą elektroniczną - przelewy i zwroty

- w celu rozliczenia się z urządem skarbowym

3. Państwa dane osobowe nie są w żaden sposób używane do celów marketingowych!!! 

 

W myśl nowych przepisów wywoływanie Państwa z imienia i nazwiska na stronie, może być dokonywane TYLKO za Państwa zgodą. W związku z tym osoby nie wyrażające takiej zgody proszone są o opuszczenie strony, Pozostanie na mojej stronie jest jednoznaczne z udzieleniem zgody przetwarzania danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usług, związanych przede wszystkim z transakcjami takimi jak wpłata na konto.

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

rustykalne ramy
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl